Biały kolor wrócił do łask na dobre. Do niedawna kozaki w tym kolorze były uważane za modową zbrodnię, a biały total look za kompletny brak gustu. Dziś jednak wszystko się zmieniło! Biała koszula już nie wystarcza. Fashionistki noszą garnitury, płaszcze i sneakersy w tym kolorze. Moda na biel opanowała wszystko, łącznie z trendami w makijażu. Wyrzuć tradycyjny, czarny eyeliner i zrób miejsce na nową, jaśniejszą wersję!

Biała kreska pojawiła się na wybiegu u Chanel, a ostatnio nawet u Laury Biagiotti. Podczas pokazu najnowszej kolekcji modelki wystąpiły w delikatnym makijażu z białym eyelinerem w roli głównej. Ten jasny kolor idealnie podkreślił ich charakterystyczne rysy twarzy.

ZOBACZ TEŻ: MALOWANIE „KOCIEGO OKA” JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE! POKOCHASZ TĘ SZTUCZKĘ

Co więcej, białe kreski to nowość, a co za tym idzie, nie musisz dbać o to, żeby były idealnie proste i symetryczne, tak jak przy czarnej, klasycznej wersji. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić z resztą makijażu.

Ten nowy trend sprawdzi się idealnie w połączeniu z jasnymi ustami, dobrze wytuszowanymi rzęsami i delikatnie podkreślonymi policzkami. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego w swojej kosmetycznej rutynie, tej wiosny postaw na biały eyeliner.

ZOBACZ TEŻ: 10 KREATYWNYCH SPOSOBÓW NA KRESKĘ IDEALNĄ! NAJMODNIEJSZE INSPIRACJE Z INSTAGRAMA

Skusisz się?