Kübra Doğan była turecką TikTokerką. Wraz z kuzynką weszła na dach budynku, aby nagrać nowy filmik na swoje konto. Niespodziewanie zawaliły się pod nią plastikowe panele i spadła na ulicę z wysokości dziewiątego piętra. Dwudziestotrzylatka nie miała szans – zginęła na miejscu. Wypadek TikTokerki został uwieczniony na nagraniu.

Genialny sposób na depilację z TikToka. „Ogolenie każdej nogi zajęło mi 5 sekund”

Tragiczny wypadek TikTokerki

Do tego zdarzenia doszło w Stambule. Dwudziestotrzyletnia TikTokerka wybrała się w odwiedziny do kuzynki. Kübra Doğan i szesnastoletnia Helen wyszły na dach budynku, by nagrać efektowny filmik na jedną z najpopularniejszych obecnie platform. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane telefonem jednej z dziewczyn. Materiał został udostępniony ku przestrodze dla innych twórców, którzy nierozważnie podejmują decyzje dotyczące miejsca swoich nagrań. Widać na nim, jak kuzynki pozują przed obiektywem, znajdując się na dużej wysokości. Jedno z ujęć pokazuje moment wypadku.

Fascynujący trend 2016 vs 2021. TikTok zdecydował, która era makijażu była lepsza

Upadek z wysokości dziewiątego piętra

Krążące w sieci nagranie pokazuje, jak starsza dziewczyna siada na fragmencie dachu, który znajduje się tuż przy zadaszeniu z plastikowych paneli. Opiera o nie nogi. Następnie słychać trzask i widać, jak Kübra Doğan znika w dziurze zrobionej w plastiku. Wypadek TikTokerki niewątpliwie jest tragicznym wydarzeniem, które ukazuje, jak bardzo dużo są w stanie zaryzykować twórcy dla imponującego filmiku. W internecie rozpoczęła się dyskusja na temat tego, jak często dochodzi do wypadków podczas nagrywek i czy faktycznie TikTok jest bezpieczną aplikacją dla wszystkich użytkowników. Z pewnością korzystanie z tej aplikacji wymaga rozwagi i pamiętania, że czasem nie warto ryzykować swojego zdrowia, a nawet życia.