Jeśli chodzi o pomysły na wykonanie makijażu, dozwolony jest każdy chwyt. Wielokrotnie informowałyśmy Was o finezyjnych sposobach na stylizację brwi lub makijaż ust, ale odkryłyśmy coś nowego. Użytkowniczki Instagrama już nie tylko pudrują noski, ale również tworzą na nich zabawne obrazki. Sushi i owoce namalowane na twarzy? Tak, to możliwe.

Sposób użycia produktu opisany na etykiecie to jedynie sugestia. Wystarczy odrobina kreatywności, żeby stworzyć coś innowacyjnego. Tak właśnie narodził się nowy trend– artystyczny make-up nosa. Wiele młodych dziewczyn publikuje w social mediach zdjęcia, na których prezentują błyskawice między oczami, winogrona czy wyżej wspomniane sushi. Choć jest to niespotykane, to wygląda bardzo interesująco.

ZOBACZ TEŻ: CO ZROBIĆ, ABY RZĘSY WYGLĄDAŁY NA DŁUŻSZE? 5 SPOSOBÓW NA OSIĄGNIĘCIE SUKCESU

Taki makijaż powstaje poprzez niekonwencjonalne nakładanie produktów, takich jak eyeliner i cień do powiek. Dzięki odrobinie cierpliwości i precyzji powstaje dzieło, które może nie jest dobrym pomysłem na codzienny makijaż, ale idealnie sprawdza się w instagramowych sesjach.

Możliwości jest wiele. Niektórzy ograniczają się tylko do nosa, inni malują w ten sposób całą twarz. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. To zapewne świetna forma zabawy!

ZOBACZ TEŻ: POWIĘKSZANIE UST BEZ UŻYCIA SKALPELA! ZOBACZ JAK DZIAŁAJĄ FALE RADIOWE

Skusisz się?