Kilka miesięcy temu książę Harry i Meghan Markle udzielili niesławnego wywiadu, w którym opowiadali o trudnościach życia w rodzinie królewskiej. Chodziło między innymi o rasizm i zastraszanie. Sussexowie uciekli do Stanów Zjednoczonych i zrezygnowali z funkcji. Ich decyzja mogła być tylko początkiem lawiny ucieczek z europejskich rodzin królewskich. Kolejna osoba dokonuje zaskakującego ruchu.

Prawda na temat relacji Kate Middleton i Camilli Parker Bowles

Kolejna rodzina królewska opuszczona przez jej członkinię

Księżniczka Martha Louise z Norwegii właśnie ujawniła, że w najbliższej przyszłości wyprowadzi się do Stanów Zjednoczonych. 49-letnia księżna zrzuciła szokującą bombę informacyjną podczas wywiadu z magazynem VG. Miała omawiać, gdzie widzi siebie za kilka lat.

„W chwili obecnej świat zmaga się z COVIDEM i było to trudne do zaplanowania. Z czasem jednak będziemy działali”, powiedziała w wywiadzie.

Internauci twierdzą, że księżniczka Charlotte wygląda na tym zdjęciu jak młoda księżna Diana

Martha Louise wyjaśniła także, że chodzi o przeprowadzkę, ze względu na jej miłość. Związek na odległość jest dla nich trudny. Mimo to królewscy specjaliści spekulują odnośnie związku tej decyzji z decyzją Meghan i Harry’ego. Księżniczka nie planuje sprzedać swojej norweskiej nieruchomości, ponieważ obiecała wracać do Norwegii choćby na wakacje. Trzy córki Marthy i jej zmarłego męża Ari Behnema będą towarzyszyć matce w Stanach Zjednoczonych.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie są już razem? „Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie”