Ciężko jest opisać Cardi B w kilku słowach. Niemniej, warto wspomnieć, że kariera raperki oraz jej rozpoznawalność poszybowała w górę w przeciągu ostatniego roku. Dzięki swojemu niewyparzonemu językowi, ciężkiej pracy nad muzyką oraz kolaboracjom z dużymi markami, Cardi B jest dzisiaj uznawana za gwiazdę wielkiego formatu. Nic więc dziwnego, że jej kolejnym projektem jest linia kosmetyczna sygnowana jej imieniem.

ZOBACZ TEŻ: CARDI B OTWARCIE PRZYZNAŁA SIĘ FANOM DO POWAŻNEJ OPERACJI PLASTYCZNEJ. WIDAĆ?

To nie będzie pierwsza przygoda raperki ze światem kosmetyków. Jakiś czas temu Tom Ford zaprojektował granatową szminkę którą nazwał po prostu „Cardi B”. Produkt wyprzedał się w przeciągu 48 godzin.

Jednak to, co najbardziej zdziwiło fanów, to wywiad Cardi B z Entertainment Tonight, gdzie padło pytanie o własną linię kosmetyczną. Początkowo raperka się zmieszała i ewidentnie nie wiedziała co odpowiedzieć. Jednak po chwili nieśmiało przyznała, że jest szansa, że będzie to szybciej, niż później. Nie podzieliła się przy okazji żadnymi szczegółami na temat tego, nad czym dokładnie pracuje.

Dzięki temu, że raperka słynie z dość odważnych makijaży oraz wybieranych kolorów, możemy przypuszczać, że jej najnowsza linia będzie bardzo atrakcyjna dla mulatek oraz kobiet o ciemniejszej karnacji. Czy tak będzie? Pozostaje nam niestety czekać, by przekonać się, co artystka miała na myśli.

ZOBACZ TEŻ: ZOOM na twarze gwiazd Grammy 2019

Będziecie czekać na linię kosmetyczną od Cardi B?