Katarzyna Figura jest matką trójki dzieci. Koko Figura w październiku skończy osiemnaście lat. Na Instagramie opublikowała przepiękne czarno-białe zdjęcie w bikini. Internauci przez chwilę nie byli pewni, na czyje zdjęcie patrzą. Podobieństwo do mamy jest uderzające!

Joanna Przetakiewicz zapozowała w kostiumie kąpielowym. Fani nie szczędzili komplementów „Jakie ciało. Boska figura”

Koko Figura

Koko to starsza córka Katarzyny Figury. Jej młodsza siostra, Kaszmir, ma obecnie piętnaście lat. Dzieci Katarzyny Figury nie pokazują się na ściankach, unikają wielkich imprez, aczkolwiek są bardzo aktywne w social mediach. Nastolatka 24 października skończy osiemnaście lat. Na co dzień nie pojawia się w mediach, jednakże jej ostatnie zdjęcie zachwyciło wszystkich internautów. Podobieństwo do znanej mamy jest uderzające! Internauci byli w szoku, gdy je zobaczyli.

Połączenie oleju kokosowego i masła shea najskuteczniej nawilży włosy. Znajdziecie je w tych kosmetykach!

Niesamowita uroda nastolatki

Na czarno-białym zdjęciu Koko Figura ubrana jest w kostium kąpielowy. Pod zdjęciem bardzo szybko zaczęły pojawiać się komentarze komplementujące wygląd nastolatki. „Przepiękna” i „zjawiskowa” to jedne z nielicznych przymiotników, którymi jest w nich określana. Poza zachwytami nad wyglądem dziewczyny, internauci zwrócili również uwagę na podobieństwo do słynnej Katarzyny Figury. Młoda Koko niesamowicie przypomina swoją mamę z czasów młodości! Na pierwszy rzut oka można się pomylić – nastolatka naprawdę wygląda jak wierna kopia aktorki.

Drapieżna i seksowna. Katarzyna Figura w nowej fryzurze na Festiwalu Filmowym

O samej Koko nie wiadomo wiele, Katarzyna Figura zawsze dbała o prywatność swoich dzieci i nie wystawiała ich na światła reflektorów. Jednakże jednego można być pewnym – jeśli o wygląd, całkowicie wdała się w swoją mamę. A co Wy myślicie o Koko? Waszym zdaniem faktycznie jest podobna do słynnej mamy? A może jednak da się znaleźć jakieś różnice?

Koko Figura źródło: instagram.com/kokofigura