Meghan Markle dla wielu kobiet jest wielką inspiracją, symbolem klasy i kobiecości. Coraz więcej panien młodych wzoruje się na niej wybierając ślubne stylizacje. Subtelny makijaż księżnej jej urocze piegi, które zdecydowała się odsłonić podczas uroczystości, już przeszły do historii. Ale wśród wszystkich osób, które zachwycają się stylem Meghan, jedna kobieta jest prawdziwą fanką. Jej fascynacja urosła do tego stopnia, że postanowiła zupełnie się do niej upodobnić.

ZOBACZ TEŻ: CO OZNACZA TEN TATUAŻ NA RĘCE KSIĘŻNEJ MEGHAN? WSZYSCY PATRZYLI NA JEJ DŁOŃ!

36-letnia Xochytl Greer z Teksasu była tak zauroczona księżną Sussex, że postanowiła poddać się operacjom plastycznym, by wyglądać zupełnie jak ona.

Kobieta wydała już 19 000 funtów czyli prawie 100 tysięcy złotych, by pozbyć się nadmiaru tłuszczu i wykonać plastykę nosa. Xochytl czuła, że chce poprawić coś w swoim wyglądzie już od dłuższego czasu, a po obejrzeniu uroczystości zaślubin księcia Harrego i Meghan zaczęła z zainteresowaniem śledzić kolejne informacje o nich.

Xochytl postanowiła zupełnie zmienić styl ubierania się. Zaczęła nosić eleganckie, dopasowane sukienki, ale cały czas nie była zadowolona z wyglądu. Zdecydowała więc, że podda się operacjom plastycznym. Lekarze wykonali u niej: plastykę nosa, liposukcję brzucha oraz ud. Oprócz tego kobieta zgodziła się na wypełniacze pod oczami i powiększenie ust oraz botox. Xochytl nie kryje swoją fascynacji księżną, dlatego chętnie występuje w programach telewizyjnych i udziela wywiadów. Jakiś czas temu pojawił się program w telewizji ABC News, w którym kobieta opowiedziała o swojej historii.

ZOBACZ TEŻ: CO ŁĄCZY MEGHAN MARKLE I KIM KARDASHIAN? MAJĄ JEDEN WSPÓLNY SEKRET

I jak sama przyznaje teraz czuje się jak prawdziwa księżniczka. Kiedy patrzę się w lustro, jestem szczęśliwa. Nadal widzę w nim siebie, ale jest to lepsza wersja mnie. Kobieta sama przyznaje, że nie przypomina w zupełności Meghan, ale jej nos i szczęka są prawie identyczne jak u księżnej.

Co Wy na to?