Okazuje się, że lalka Barbie może stać się synonimem piękna. Wiele kobiet na całym świecie uważa, że to ideał kobiety o idealnych proporcjach, ale wśród jej miłośniczek, znalazła się kobieta, która za wszelką cenę chce upodobnić się do swojego ideału. Jej próby zmiany wyglądu trwają już od kilku lat.

ZOBACZ TEŻ: PO TRĄDZIKU NIE MA ŚLADU, ALE NIE UWIERZYSZ CO TA DZIEWCZYNA NAŁOŻYŁA NA TWARZ!

48-letnia Rachel Evans od dawna powtarza, że plastikowe życie jest fantastyczne. A z okazji 60-lecia Barbie postanowiła podarować sobie kolejny prezent. Tym razem wykonała plastykę nosa, by jeszcze bardziej przypominać oryginał.

Kobieta uważa, że już jako nastolatka zauważyła, że jej nos nie jest idealny. Dlatego jej kolejnym celem po botoksie, wypełniaczach ust i policzków oraz zabiegu redukującym opuchnięcia wokół oczu była nieinwazyjna korekta nosa. Zdecydowałam się na zabieg, by jeszcze bardziej przypominać Barbie. Uważam, że teraz wyglądam fantastycznie.

Swoją fascynację Rachel Evans połączyła również z pracą zawodową, kobieta pozuje jako profesjonalna Barbie w brytyjskim muzeum zabawek, gdzie w otoczeniu różowych ram, inni ludzie mogą oglądać ją jako wierną kopię lalki.

ZOBACZ TEŻ: BALLERINA NAILS TO NOWY KSZTAŁT PAZNOKCI, KTÓRY ODMIENI WYGLĄD TWOICH DŁONI

Co Wy na to?