Historia tej kobiety jest naprawdę poruszająca. Mimo wielu niepowodzeń nie poddaje się i pomaga innym kobietom poczuć się wartościowo i pięknie.

Kilka lat temu Codilia Gapare z Chesire w Wielkiej Brytanii otrzymała tragiczną wiadomość. Zdiagnozowano u niej raka, a następstwem choroby była utrata wszystkich włosów. Kobiecie udało się wyzdrowieć, a to doświadczenie pomogło jej na nowo spojrzeć na temat piękna.

ZOBACZ TEŻ: TY TEŻ CIĄGLE WIDZISZ NA INSTAGRAMIE ZDJĘCIA KOBIET Z ZAMARZNIĘTYMI RZĘSAMI?

Codilia Gapare stworzyła nietypową rzecz – sztuczne rzęsy dla kobiet po chemioterapii. Produkt ten różni się od wszystkich innych, dostępnych na rynku.

Kobieta tłumaczy, że chciała stworzyć produkt, który pomógłby chorym kobietom poczuć się atrakcyjnie. Codilia pamięta jak traumatycznym przeżyciem była dla niej utrata włosów na całym ciele, łącznie z brwiami i rzęsami kiedy moje rzęsy zaczęły się osłabiać, kupiłam opakowanie sztucznych rzęs, ale nie dawało to oczekiwanych rezultatów, a ja bardzo chciałam czuć się sobą . To właśnie spowodowało, że zdecydowała się stworzyć specjalnie zaprojektowane sztuczne rzęsy. Codilia nawiązała współpracę z marką kosmetyczną Eylure Cosmetics.

C-Lashes to specjalnie zaprojektowane sztuczne rzęsy, które posiadają szerszą linię ze specjalnie stworzoną powłoką, dzięki której udaje się je bez trudu przykleić do powieki. To ważne w przypadku kobiet, których naturalne rzęsy mocno się przerzedziły w trakcie choroby lub zupełnie wypadły.

ZOBACZ TEŻ: NIE WIESZ JAK PORADZIĆ SOBIE Z MAGNETYCZNYMI RZĘSAMI? OTO JAK ZROBIĆ TO DOBRZE!

Co Wy na to?