Jeżeli myślałyście, że tylko Wam przytrafiają się nieszczęśliwe wypadki podczas strzyżenia, depilacji lub codziennej pielęgnacji ciała, to byłyście w błędzie.

Gwiazdy, które mają do dyspozycji sztaby specjalistów od wszelkich możliwych zabiegów pielęgnacyjnych, także potrafią zrobić sobie krzywdę przy pomocy zwykłej maszynki do golenia.

Przeczytajcie wyznania pięciu gwiazd i napiszcie, czy i Wam zdarzyły się kiedyś podobne sytuacje:

 
1. Kelly Osbourne

Kelly wyjawiła ostatnio, że jej matka podjęła się kiedyś usunięcia włosków z górnej wargi córki za pomocą wosku. Próba nie była zbytnio udana bo razem z niepotrzebnym owłosieniem pani Osbourne zerwała także skórę. Powstał brzydki strup, z którym Kelly musiała pojawić się w szkole następnego dnia.

2. Daisy Lowe

Modelka przyznała, że nieustanne bycie na świeczniku w związku z pracą w modelingu było zagrożeniem dla jej pewności siebie: Ludzie gadali o złym stanie mojej skóry a ja kajałam się patrząc na każde ze swoich zdjęć.
Na szczęście ten etap Daisy ma już za sobą i daje sobie trochę więcej luzu.

3. Teri Hatcher

Aktorka opowiedziała o niefortunnej przygodzie związanej z regulacją brwi. Podczas golenia zbędnych włosków, Teri poślizgnęła się ręka i zgoliła sobie pół rzęs. Od tamtej pory Hatcher nosi sztuczne kępki i czeka, aż prawdziwe odrosną.

4. Rihanna


Twitter.com

Biorąc pod uwagę to, jak często eksperymentuje z włosami, nie ma wątpliwości co do tego, że wie wszystko na temat stylizacji na gorąco. Ostatnio, zamiast zdenerwować się, zamieściła na Twitterze swoje z podpisem: „nowe włosy… OPARZENIE od nowej lokówki … cholerne czoło jak zawsze”. Zdarza się najlepszym.

5. Liza Minnelli

Choć nie jest to historia o wpadce, dotyczy wyglądu gwiazdy.
Mistrzyni ciętej riposty, komentując zdjęcie na okładce nowej płyty, powiedziała: Widzieliście kiedyś tyle retuszu? Ale wyglądam słodko. Czasami nawet oszukuję samą siebie, że naprawdę tak wyglądam . Mimo tych słów, ostatnie zdjęcia piosenkarki dowodzą, że Liza trzyma się nieźle.