Klaudia Halejcio już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyszła mama z dumą opowiada o swojej ciąży i dzieli się swoimi przeżyciami. Teraz pokazała, jak w ciągu kilku miesięcy zmieniło się jej ciało. Gwiazda poinformowała swoich fanów o tym, że spodziewa się dziecka w walentynki. Właśnie od tego czasu z chęcią wspomina o swoim stanie. Ostatnio zdecydowała się na pokazanie, jak zmieniło się jej ciało.

Dieta SIRT, z której korzysta Adele wciąż zyskuje na popularności. Co ją wyróżnia? Mamy przykładowe menu!

Klaudia Halejcio w ciąży

Od walentynek Klaudia regularnie wspomina o swojej ciąży i opowiada o przygotowaniach do macierzyństwa. Co jakiś czas prezentuje swoje ciążowe krągłości, pokazując, jak na przestrzeni kilku miesięcy zmieniło się jej ciało. Nietrudno zauważyć, że gwiazda czuje się w ciąży fenomenalnie. Aktorka bardzo często publikuje filmiki na których tańczy i jest pełna energii. Chociaż obecnie nie ma śladu po jej filigranowej, drobnej figurze, to wcale jej to nie przeszkadza. Halejcio z dumą prezentuje różnicę, jak wyglądała kilka miesięcy temu, a jak teraz. Aby pokazać różnicę, odtworzyła jedno ze zdjęć sprzed ciąży. Wybrała do tego podobny zestaw ubrań!

Emily Ratajkowski zdecydowała się na przepiękną i odważną ciążową sesję zdjęciową

Przed i w trakcie

„Wspomnienie vs. ja teraz” – głosi wpis pod zdjęciem.

To zdjęcie z cyklu przed i w tracie. Widać, że Klaudia Halejcio czuje się wyśmienicie i wygląda kwitnąco. Internauci muszą uważać podobnie, ponieważ pod jej zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i komplementów. A zdecydowanie miały od kogo, ponieważ na co dzień jej konto na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy osób!

„Pięknie. Jak widać córeczka wcale nie odbiera urody mamie”.

„Z brzusiem promieniejesz”.

„Jak ja bym chciała w ciąży tak wyglądać. Tylko pozazdrościć”.

„W ciąży piękniej zdecydowanie”.

„Ciąża zdecydowanie Ci służy”.

A jak Wy uważacie? Ciąża służy aktorce?