Jak donosi Daily Mail zdjęcie użyte w zwiastunie filmu „Harry i Meghan” sugerujące, że para była ścigana przez paparazzi, zostało zrobione na premierze Harry’ego Pottera pięć lat przed rozpoczęciem ich związku.

„Harry i Meghan”: pierwszy zwiastun serialu dokumentalnego o Meghan Markle i księciu Harrym

Zdjęcie przedstawia fotografów rzekomo walczących o miejsce na zrobienie zdjęć książęcej parze. W rzeczywistości wykonano je obok czerwonego dywanu na premierze Harry’ego Pottera i Insygniów Śmierci w centrum Londynu. Na premierze nie pojawił się wtedy nikt z rodziny królewskiej. Do autorki serii o przygodach młodego czarodzieja dołączyły trzy główne gwiazdy filmu: Daniel Radcliffe , Emma Watson i Rupert Grint. Premiera odbyła się w 2011 roku. Harry i Meghan zostali sobie przedstawieni w 2016 roku.

Następnym klipem, który pojawia się po zdjęciu jest Harry opowiadający: „Musiałem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby chronić moją rodzinę”. Królewska ekspertka Ingrid Seward powiedziała The Sun : „Nie wyobrażam sobie, żeby Harry zdawał sobie z tego sprawę, ale Netflix był tutaj nieostrożny, ponieważ osłabia to komentarz Harry’ego na temat ochrony jego rodziny. To fałszywe zdjęcie osłabia jego punkt widzenia”.

Warto dodać, że zdjęcie pojawia się jako pierwsze w wynikach wyszukiwania słowa „paparazzi” w witrynie ze zdjęciami stockowymi Alamy. Pierwszy zwiastun sześcioczęściowego serialu dokumentalnego „Harry i Meghan” został wydany w zeszłym tygodniu – grożąc tym samym ujawnieniem dalszych szczegółów trudności rodzinnych. The Mail on Sunday poinformował wczoraj, że król i królowa małżonka są „znużeni” ciągłymi atakami księcia i księżnej Sussex.

Źródła Pałacu Buckingham poinformowały, że fala skarg, które Harry i Meghan nieustannie i publicznie zgłaszają w związku z rzekomym traktowaniem ich przez członków rodziny królewskiej, spowodowała „narastającą frustrację i wyczerpanie”.

Serial Harry i Meghan

Jesz te produkty na śniadanie? Dla własnego dobra lepiej z nich zrezygnuj

Źródło: DailyMail