75-letnia Camilla Parker Bowles to druga żona Karola III i macocha księcia Williama oraz księcia Harry’ego. Królowa Małżonka Zjednoczonego Królestwa ma także dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Kim są jej biologiczne dzieci i co wiemy na temat Toma Parkera Bowles i Laury Lopes?

Ekspert od mowy ciała analizuje związek Williama i Kate. Wyróżniają się na tle innych royalsów

Kim są dzieci Camilli Parker Bowles?

Dzieci i wnuki Królowej Małżonki Zjednoczonego Królestwa nie odziedziczyły oficjalnych tytułów królewskich. Camilla Parker Bolwes jest powiązana z rodziną królewską poprzez małżeństwo, nie zaś poprzez więzy krwi. Tom jest najstarszym dzieckiem Camilli z poprzedniego małżeństwa z Andrew Parkerem Bowlesem. Pełne imię i nazwisko jej syna to Thomas Henry Charles Parker Bowles. Uczył się głównie w Oksfordzie, gdzie rozwinął pasję do dziennikarstwa kulinarnego. Później uczęszczał do Worcester College i Eton College – tej samej szkoły, do której chodzili jego przyrodni bracia (książę Harry i książę William).

Tom Parker Bowles jest znanym pisarzem i krytykiem kulinarnym oraz autorem aż siedmiu książek kucharskich. Niedawno dołączył także do klubu książki swojej mamy – The Reading Room, gdzie przedstawia różnych pisarzy zajmujących się tematyką kulinarną. Najstarszy syn Królowej ma żonę Sarę Buys i dwójkę dzieci: Lolę i Freddy’ego.

Przyrodnia siostra księcia Harry’ego i księcia Williama to Laura Lopes. Jest jedyna córka Camilli i jej pierwszego męża. Dorastała w Anglii wraz ze swoim bratem Tomem i uczęszczała do katolickiej szkoły z internatem. Później uzyskała podwójny dyplom z historii sztuki i marketingu na Oxford Brookes University. Obecnie pracuje jako kuratorka sztuki. Jest także współzałożycielką londyńskiej galerii Eleven Fine Art. Obecnie mieszka w Anglii ze swoim mężem Harrym i trojgiem dzieci: córką Elizą (15 l.) i 13-letnimi bliźniakami, Gusem i Louisem.