Siostry Kardashain/Jenner słyną z zamiłowania do zdjęć. Codziennie na ich instagramowych kontach publikowane są zdjęcia, na których celebrytki przedstawiają kolejne kosmetyczne nowości albo pomysły na oryginalny manicure. Trudno jednak powiedzieć, że fotografie przedstawiają ich rzeczywisty wygląd, ponieważ zanim trafią do mediów społecznościowych są starannie przygotowywane przez grafików, którzy nie stronią od retuszu i obróbki graficznej.

Kim Kardashian zaliczyła już sporo Photoshopowych wpadek, ale jak widać nauka na błędach nie jest jej mocną stroną. Potwierdza to jedna z najnowszych fotografii, na której fani dopatrzyli się szczegółu, który wskazuje na kolejną nieudaną próbę retuszu.

Kim Kardashian ma szósty palec. O zdjęciu, które rozwiało wszelkie wątpliwości

Kiedy celebrytka zdecydowała się na stworzenie własnej linii bielizny, nie obyło się bez małych skandali. Początkowo musiała zmienić nazwę firmy z Kimono na Skims. W ofercie znajduje się wiele rozmiarów – od XXS do nawet 5XL. Mogłoby się wydawać, że to koniec problemów z najnowszym projektem Kim, ale ponowne ogłoszenie kampanii spowodowało kolejną wpadkę.

Tym razem nie dotyczy ona nazwy, ale jednego ze zdjęć. Kiedy celebrytka opublikowała pierwsze zdjęcie reklamujące linię Skims, internauci dopatrzyli się czegoś podejrzanego.

Kim pozuje wśród innych modelek, ale przyglądając się lewej stronie jej ciała (od wcięcia w talii do lewego ramienia) widać, że na zdjęciu dzieje się coś dziwnego. Stojąca za nią kobieta ma zaburzone proporcje, chodzi głównie o jej prawą nogę.

Pasemka na włosach Kim Kardashian. Trend z lat 90. znów powraca do mody

Internauci dopatrzyli się więc pewnej teorii, która świadczyłaby o tym, że Kim została sfotografowana oddzielnie, a następnie wklejona przez grafika do zdjęcia grupowego, który jednak nie sprawdził drobnych szczegółów, przez co modelka stojąca za Kim ma zaburzone proporcje ciała.

Niestety to nie jedyna photoshopowa wpadka Kim w ostatnim czasie. Na zdjęciu reklamującym nowy zapach perfum, grafik dodał jej kolejny palec u nogi, przez co celebrytka wygląda tak jakby miała ich aż sześć.