Jeśli myślałaś, że Kim Kardashian zakończy produkcję perfum na KKW Body, to złap się za portfel, ponieważ celebrytka właśnie ogłosiła, że wypuszcza na rynek kolejną pachnącą nowość. Jej fani są zachwyceni, zwłaszcza że perfumy mają iście instagramowy wygląd.

Zapach KKW Body podbił serce branży butelką w kształcie ciała Kardashianki. Nowe perfumy to słodka i ultra seksowna kompozycja, w której owoce spotykają się z kwiatami i aromatem wanilii. Poczujemy nuty wiśni, ananasa, gardenii oraz brzoskwini.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN ZNIKA W OCZACH? JEST BARDZO SZCZUPŁA! (FOTO)

Kim Kardashian twierdzi, że zapach przywoła w nas waniliowe czasy dzieciństwa. Według informacji podanych na Instagramie marki, uruchomienie najnowszej linii nastąpi lada chwila. Dla tych z Was, które raczej nie wybierają się do Stanów Zjednoczonych, perfumy będą dostępne na stronie internetowej KKW Fragrance.

Jeśli chodzi o cenę, ta wciąż pozostaje tajemnicą. Najprawdopodobniej nie przekroczą ceny KKW Body. Przypominamy, że kiedy Kardashianka wypuszczała na rynek walentynkową edycję perfum Kimoji, wysłała je w prezencie nie tylko przyjaciołom, ale i hejterom. Czy tak będzie i tym razem?

ZOBACZ TEŻ: NOWE PERFUMY KIM KARDASHIAN SĄ INSPIROWANE JEJ NAGIM CIAŁEM!

Jak myślicie?