Siostry Kardashian/Jenner mają dobrego nosa do interesów. Najmłodsza z nich, Kylie Jenner, jest znana ze swoich dużych ust, z których postanowiła uczynić swój największy atut, no i oczywiście nieźle zarobić. Postanowiła stworzyć własną kolekcję szminek i konturówek do ust, które sprzedają się w kilkadziesiąt sekund po tym, jak tylko pojawią się w sprzedaży!

Okazuje się, że nie tylko Kylie ma swoje własne szminki. Jej starsza siostra, Kim Kardashian, również doczekała się pomadki nazwanej swoim imieniem. Jej dobra znajoma, Charlotte Tilbury, która jest wizażystką i właścicielką popularnej marki kosmetycznej, postanowiła zadedykować jej jeden odcień ze swojej najnowszej kolekcji Hot Lips.

ZOBACZ TEŻ: SZOK! TO NIE KIM KARDASHIAN WYSTĘPUJE W RODZINNYM SHOW?!

Nie od dzisiaj Kim jest wielką fanką pomadek w odcieniu nude. Do jej ulubieńców zaliczają się m.in. Angel od MAC Cosmetics oraz Nude Kate, czyli jeden z najpopularniejszych odcieni od Charlotte Tilbury. Jesteśmy ciekawe, czy odcień Kim K.W. okaże się jeszcze większym bestsellerem niż wspominane wyżej odcienie. Czas pokaże.

Jak Wam się podoba?

55 MILLION!!!!!!!OMGGGGG!!!!!! LOVE YOU SO MUCH!!!!!!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Kim Kardashian również ma własną szminkę (FOTO)

Kim Kardashian również ma własną szminkę (FOTO)

Kim Kardashian również ma własną szminkę (FOTO)