Nie ma wątpliwości, że Kim Karashian jest ikoną na miarę naszych czasów. Status ten zyskiwała przez lata prób i błędów. Specjalistyczna wiedza, którą może się poszczycić, nabiera zupełnie innego znaczenia, kiedy przeglądamy jej zdjęcia sprzed lat. W 2007 roku, na długo przed operacjami plastycznymi i stworzeniem imperium KKW Beauty wyglądała zupełnie inaczej, niż dzisiaj. Postanowiła o tym przypomnieć swoim fanom.

Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie i opatrzyła je wyjaśniającym komentarzem. Tak właśnie wyglądała, zanim przedłużyła włosy i zdecydowała się na sztuczne rzęsy. Wielu komentatorów stwierdziło, że na zdjęciu bardziej przypomina własną siostrę Kourtney, niż siebie.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN ZNIKA W OCZACH? JEST BARDZO SZCZUPŁA! (FOTO)

Na jej twarzy rysują się pierwsze symptomy współczesnej Kim Kardashian. Widać próby mocnego konturowania. Wszystko poza makijażem wygląda dość naturalnie. Dzisiaj Kardashianka znana jest z regularnych metamorfoz i uzupełniania urody sztucznymi dodatkami.

Celebrytka nigdy nie bała się mówić głośno o operacjach i często publikuje zdjęcia sprzed lat. W maju podzieliła się zdjęciem, na którym pozowała jako siedemnastolatka. Często zastanawia się publicznie nad błędami urodowymi, które popełniała w przeszłości. Po co? Tego nie wie nikt, ale wielu jej fanów jest zachwyconych takim stanem rzeczy.

ZOBACZ TEŻ: ŚMIAŁYŚCIE SIĘ Z WYGLĄDU KIM KARDASHIAN PRZED OPERACJAMI?! ZOBACZCIE TO ZDJĘCIE!

Wyglądała lepiej bez sztucznych rzęs?