KKW Beauty jakiś czas temu powiększyło się o linię podkładów do całego ciała. Kardashian tłumaczyła wtedy, że stworzyła je z myślą o osobach, które tak jak ona chorują na łuszczycę. I chociaż nakładanie podkładu na nogi i ręce wywołało mieszane uczucia, celebrytka wciąż promuje ten trend.

Kim Kardashian chociaż ostatnio pokazała się bez makijażu, nie należy raczej do miłośniczek naturalności. To ona stoi za sukcesem znanego już na całym świecie konturowania, które zmienia kształt twarzy. Teraz usilnie próbuje wypromować makijaż całego ciała, wykorzystując do tego podkłady, rozświetlacze i bronzery z własnej kolekcji.

SZTUCZNA INTELIGENCJA POSTARZAŁA KIM KARDASHIAN I SELENĘ GOMEZ. SZOK!

Najnowsze video, które pojawiło się na Instagramie celebrytki znów wzbudziło kontrowersje. Tym razem żona Kanye West’a nałożyła podkład na dekolt i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zatuszowała w ten sposób poparzenie słoneczne.

I chociaż rzeczywiście nie wyglądało ono zbyt estetycznie to przykrycie podrażnionej skóry warstwą ciężkiego kosmetyku, wywołało mieszane uczucia wśród jej fanów. Stwierdzili oni, że rozsądniejszym rozwiązaniem byłoby wklepanie w skórę kremu, który przyspieszy jej regenerację i ochroni przed dalszym opalaniem.

KIM KARDASHIAN NATURALNIE. POKAZAŁA JAK WYGLĄDA BEZ GRAMA MAKIJAŻU

Celebrytka wydaje się jednak dbać bardziej o wygląd niż własne zdrowie.

Co o tym myślicie?