Policzki C3PO, implanty w pośladkach oraz wymienione wszystkie możliwe części. Klan Kardashianów zasłynąwszy z ogromnej ilości przeróbek ciała, boryka się właśnie z jedną z najśmieszniejszych plotek, które kiedykolwiek powstały o celebrytach. Wraz z pojawieniem się pewnego zdjęcia na Instagramie wybucha wielki skandal dotyczący stóp Kim Kardashian. O co chodzi? Już spieszymy z tłumaczeniem.

By rozłożyć plotkę na czynniki pierwsze, należy zacząć od podsumowania faktów. Kim Kardashian wyprodukowała nowy zapach. To fakt. Zrobiła to we współpracy z młodszą siostrą. To też fakt.  Promują ową nowość na Instagramie, i tu zaczynają się schody, które prowadzą nas prosto w stronę wybitnie zabawnego pomówienia na temat stóp Kim Kardashian.

Szok! Kim Kardashian wyszła na ulicę bez makijażu

Poszlaki

Ponad sto czterdzieści MILIONÓW fanów Kim Kardashian zaczęło liczyć palce celebrytki. Odżegnując się hipokryzji, nie ukrywamy, że redakcja spędziła sporo czasu na liczeniu. Palców jest sześć. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Pojawiają się one jednak wtedy, kiedy internauci uporczywie sugerują, że nie jest to błąd fotoedytora, a najprawdziwsza z prawd. Ot, zwykły fakt. Defekt organizmu.

Dowody

Chcąc wyprowadzić was z poczucia niepewności, zamieszczamy zoom na owy kadr i pozostawiamy z gwarancją, że największa gwiazda (w swojej kategorii) naszych czasów, na pewno nie dopuściłaby do przetrwania takiego niedopatrzenia matki natury.

Honorata Skarbek w krótkich włosach. Fani: Niczym Kim Kardashian