Mogłoby się wydawać, że Kim Kardashian ma wszystko, czego tylko dusza zapragnie. Jest piękna, bogata, ma rodzinę, o której zawsze marzyła… Czego można chcieć więcej? Nie od dzisiaj wiadomo, że jest coś, czego nawet Kim nie może kupić, chociaż może „kupić” to nie najlepsze określenie…

ZOBACZ: BIEDNA ASYSTENTKA KIM KARDASHIAN! NORTH DOSTAŁA KUFER Z KOSMETYKAMI I…

Kim od wielu lat zmaga się z łuszczycą. Przypadłość nie robi sobie nic z milionów na jej koncie, a suche plamy na ciele towarzyszą celebrytce od bardzo dawna. Kim próbowała już wielu sposobów (m.in. nacieranie plam kobiecym mlekiem, które widziałyśmy w rodzinnym reality show), niestety do tej pory okazały się niewystarczająco skuteczne.

Kim wielokrotnie opowiadała o swojej łuszczycy oraz o tym, że jej objawy od czasu do czasu się nasilają. Wczoraj na Instagramie celebrytka zdradziła, że dostała najlepszy prezent gwiazdkowy świata… I wcale nie chodzi o kolejną rzecz, którą mogłaby sobie kupić, a o wygląd jej skóry. Kim zdradziła, że jej łuszczyca prawie całkowicie zniknęła. Na dowód pokazała zdjęcie swojej nogi, na której dotychczas znajdowało się suche miejsce.

ZOBACZ: ZARAZ PO NARODZINACH TRZECIEGO DZIECKA, KIM ZAŻĄDA ROZWODU Z KANYE

Cieszycie się razem z Kim?

Kim Kardashian dostała pod choinkę

Kim Kardashian dostała pod choinkę

Kim Kardashian dostała pod choinkę

Kim Kardashian dostała pod choinkę

Kim Kardashian dostała pod choinkę