Gdy Kim Kardashian podzieliła się najnowszym zdjęciem bez makijażu, od razu przeczuwałyśmy, że w sieci rozpęta się burza. Bo w końcu co to za „no makeup”, gdy na twarzy znajduje się korektor i kremowy bronzer? A to coś, obok czego złośliwi obserwatorzy celebrytki nie byli w stanie przejść obojętnie…

ZOBACZ: UWIELBIAMY NAJNOWSZĄ FRYZURĘ KIM KARDASHIAN!

Kim na zdjęciu wygląda bardzo naturalnie, świeżo i młodo. Złośliwi przyczepili się do tego, że oprócz wspomnianego korektora i bronzera celebrytka ma również coś na ustach – te są obrysowane konturówką i pokryte albo kremową szminką w odcieniu nude, albo nawilżającym balsamem do ust. No i oczywiście rozświetlacz – ten widoczny jest na czole i brodzie. No i oczywiście rzęsy – te zostały delikatnie wytuszowane, a obserwatorzy doszukali się również cieni na dolnej powiece.

– Przestań sprzedawać nam swoje kłamstwa! – pisali rozgoryczeni obserwatorzy.

(Anty)fani pisali, że Kim jest dziełem chirurgii plastycznej więc w ogóle nie powinna określać się mianem naturalnie pięknej. Inni stanęli w jej obronie i stwierdzili, że to po prostu marketing i że nie każdy musi budować wizerunek marki na zdjęciach bez makijażu.

ZOBACZ: JAKĄ SIOSTRĄ JEST NORTH WEST? KIM NIE OWIJA W BAWEŁNĘ

Kto przesadza?

Business of Fashion Cover #BusinessOfBeauty

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Vacay selfie (Glam by Me!)

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)