Od kilku tygodni trwa 12. sezon polskiej edycji Top Model. Tym razem do grona współprowadzących dołączyła Sylwia Butor, która wraz z Michałem Pirógiem wspierała uczestników za kulisami castingu, a także pomagała im w zadaniach kreatywnych w domu modeli i modelek.

Najgłośniejsza metamorfoza w 12. edycji TOP MODEL

Kim jest Sylwia Butor?

Sylwia Butor to 29-letnia modelka, związana z agencją D’VISION Model Management. W swoim portfolio ma m.in. współprace z tak prestiżowymi markami, jak Hugo Boss, Massimo Dutti, Le Petit Trou, 696jewelry, czy La Mania. Pracowała w Mediolanie, Australii, Barcelonie, Tokyo. Ostatnio zachwyciła na paryskim pokazie mody, prezentując na wybiegu sensualną bieliznę Etam.

Modeling nie jest jednak jedynym zajęciem Sylwii Butor. 29-latka prężnie działa również na Instagramie i TikToku. W mediach społecznościowych jest prawdziwą gwiazdą, która zasłynęła ze swoich szczerych opinii na temat produktów do pielęgnacji, a także z trików makijażowych. Wszystko, co poleca na swoich profilach, niemal natychmiast zostaje wyprzedane.

Followersi uwielbiają Butor za jej optymizm, otwartość, autentyczność, poczucie humoru i sympatyczną osobowość. Jeśli jeszcze nie obserwujesz modelki w social mediach, koniecznie to zrób – warto!

Jedna z najpiękniejszych modelek w Polsce zdradziła ciekawy trik na idealną cerę

@sylwiabutor Link do kuferka w moim bio! Tylko tak można go zamówić 🤍#estelauder#kuferek#makijazwigilijny#wspolpracaplatna ♬ dźwięk oryginalny - Sylwia_Butor