Jak to bywa w rodzinie Kardashian-Jenner wszystkie nowości kosmetyczne nie umknął ich uwadze. Nic w tym dziwnego, w końcu Kylie jako jedna z najmłodszych miliarderek co chwilę zaskakuje kolejną linią kosmetyków. Celebrytki oprócz tego, że same sukcesywnie budują swoją pozycję w świecie urody, a ich marki kosmetyczne są już znane na całym świecie, są również otwarte na testowanie nowych zabiegów pielęgnacyjnych. Chyba każda z nas pamięta wampirzy lifting Kim , to jednak nie umywa się do efektu po tej maseczce!

ZOBACZ TEŻ: KRIS JENNER PRZESZŁA METAMORFOZĘ. ZNOWU KOPIUJĘ JEDNĄ Z CÓREK

Kim i Kourtney właśnie opublikowały zdjęcie, na którym ich twarze są kompletnie zdeformowane! Gdyby nie podpis pod zdjęciem, prawdopodobnie nikt nie rozpoznałby, że to właśnie one są na zdjęciu. A to wszystko za sprawą niepozornej maseczki!

Tym razem nie chodzi o wypełniacze ani żadne inwazyjne zabiegi na twarz, ta niesamowita zmiana jest efektem zastosowania maski w płachcie Hanacure All-In-One-Facial . Jej działaniem jest mocne napięcie twarzy, przez co zupełnie zmieniają się jej rysy, tak jakby twarz po maseczce momentalnie postarzała o kilkanaście lat.

Kourtney napisała pod zdjęciem Kim przekonała mnie, żebym użyła tej maski na twarz i czuję się oszałamiająco! . Według miłośników tego dziwnego zabiegu (uwielbia ją m.in. Drew Barrymore) efekt jest tego warty, a skóra jest po nim jak nowa, chociaż sam zabieg nie wygląda zachęcająco.

Myślicie, że siostry właśnie tak będą wyglądać na starość?

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN PRZEFARBOWAŁA WŁOSY! NIE UWIERZYSZ NA JAKI KOLOR PADŁO!

Co Wy na to?