W najbliższy weekend Kim Kardashian będzie obchodzić swoje 38 urodziny. I chociaż niewiele osób otrzymało zaproszenie na ekskluzywną imprezę, to Kim zadbała, aby nikt nie poczuł się pominięty. Jej prezentem dla świata jest… nowa kolekcja pigmentów od KKW Beauty. Szczyt egoizmu czy dobry biznes?

Wśród “prezentów” od Kim znalazło się 7 prasowanych i 7 pudrowych pigmentów w różnych tonacjach i kolorach. Prasowane będą dostępne w przezroczystych puzderkach, a pudrowe w kryształowych tubkach.

ZOBACZ TEŻ: KKW BEAUTY WYPUSZCZA PIERWSZĄ PALETĘ RÓŻU DO POLICZKÓW!

Z informacji jakie udało nam się znaleźć w internecie, prasowane pigmenty będą dostępne w kolorach takich jak Flashy (jaskrawy róż), New Drip (błękit królewski), Bands (zielononiebieski), Extra (jasny fiolet), Freaky (szkarłat), Glass (srebrny) oraz Big Bank (złoty brąz). Wszystkie prasowane pigmenty mają metaliczne wykończenie. Pudrowe pigmenty z kolei, których Kim nie pokazała na instagramie, będą dostępne w kolorach Fire (fuksja z ciepłym różem), High Key (niebieski mieniący się na różowo), Guap (morski ze złotym połyskiem), Floss (różowy wpadający w fiolet), Rollie (ciepły róż mieniący się w złoto), Ice Glaze (niebieski mieniący się na czerwony róż) oraz Grill (srebrny).

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN WYPUSZCZA NA RYNEK NOWĄ, WAKACYJNĄ LINIĘ PERFUM! SĄ UROCZE!

Z opinii osób zajmujących się kosmetykami na co dzień można wywnioskować, że produkty oferowane przez Kim są dużo lepsze niż te, które promuje jej siostra, Kylie. Zainteresowani wskazują na lepszą pigmentację i jakość produktów, jednak wszyscy zwracają uwagę na wielkość produktów oraz narzędzia jakie oferuje Kim. Przykładowo w produktach brązujących, patyczki, które wyglądają na instagramie na mosiężne i trwałe, w rzeczywistości były małe i często pękały podczas pierwszego użycia.

Kolekcja trafi do sprzedaży 19 października. Będziecie na nią czekać?