Ostatnim ciężarnym członkiem rodziny Kardashian-Jenner jest Khloe Kardashian, która najprawdopodobniej urodzi w kwietniu tego roku. W finale sezonu realityshow „Z Kamerą U Kardashianów” wyjawiła płeć dziecka i zaskoczyła wszystkich. Wcześniejsze przypuszczenia były zupełnie inne

Khloé opublikowała na Twitterze zdjęcie tortu, który dostała od Kylie. Wkrótce potem również za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmiła, że jej córka dołączy do Chicago West i Stormi Webster jako jedna z najmłodszych dziewczynek w rodzinie.

ZOBACZ TEŻ: JAK KHLOE KARDASHIAN WYGLĄDA NAPRAWDĘ POD KONIEC CIĄŻY? (FOTO)

Jestem tak podekscytowana, że przyjaciółkami mojej córki będą Cicago i Stormi! Bóg jest wspaniały!!! Dziękuję Ci, Panie, za naszą księżniczkę.

style="overflow:hidden;">– napisała na Twitterze.

Na temat płci dziecka fani spekulowali od tygodni. Atmosfera podgrzała się, kiedy celebrytka wyjawiła, że wybrała już imię dla chłopca. Tymczasem jej siostra Kim Kardashian walczyła z nieprawdziwymi doniesieniami mediów.

Uwielbiam, kiedy media źle interpretują nasze wypowiedzi.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: WIELKA METAMORFOZA KHLOE KARDASHIAN! OD NIEZBYT URODZIWEJ, PULCHNEJ DZIEWCZYNY.

Rodzina Kardashian-Jenner nie ukrywa zachwytu. Widzą ogromny potencjał w trzech najmłodszych dziewczynkach, które będą mogły wspólnie się wychowywać.

Widzą w tym szansę na biznes?