Khloe Kardashian mimo wielkiej sławy i fortuny na koncie, ma wyjątkowego pecha w miłości. Po burzliwym związku z Lamarem Odomem, który skończył się rozwodem, próbowała odnaleźć szczęście w ramionach innego koszykarza Tristana Thompsona. I kiedy w końcu wydawało się, że wszystko układa się dobrze, na jaw wyszedł romans mężczyzny z przyjaciółką jej młodszej siostry.

Jordyn Woods i jej manicure inspirowany mangą. Hit czy kit?

Zraniona Kardashian postanowiła poświęcić się opiece nad ich wspólną córką. Często dzieli się jej fotografiami w mediach społecznościowych i trzeba przyznać, że mała True Thompson jest naprawdę urocza.

Ukochana córeczka stała się prawdziwym oczkiem w głowie popularnej mamy. Kardashian rozpieszcza córkę, spełniając każdą jej zachciankę. Dba także o jej garderobę — jak na rodzinę Kardashian przystało, True także musi prezentować się stylowo, nosząc ubrania od najlepszych projektantów.

Kim Kardashian naturalnie. Pokazała jak wygląda bez grama makijażu

Udowadnia to najnowsze zdjęcie opublikowane przez KhloeCelebrytka pozuje na nim w towarzystwie córki i może nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie ich stroje. Kardashian postanowiła dopasować outfit córki do swojej panterkowej kreacji, zakładając jej opaskę o tym samym wzorze. I chociaż niektóre źródła donoszą, że tej jesieni pożegnamy się ze zwierzęcymi printami, stylizacje tej dwójki zdają się temu przeczyć. A jak wiemy, nikt tak nie wyznacza trendów, jak cała rodzina Kardashian.

Prawda, że wyglądają słodko?