Khloe Kardashian potwierdziła ciążę, publikując na Instagramie zdjęcie w świątecznej stylizacji. Teraz wszyscy fani z niecierpliwością oczekują każdego nowego zdjęcia z powiększającym się brzuszkiem. Celebrytka nie zamierza powstrzymywać się od dodawania kolejnych zdjęć. Jednak ostatnio pokazała coś, co oburzyło jej fanów.

ZOBACZ TEŻ: O RANY! KHLOE KARDASHIAN JESZCZE NIGDY NIE WYGLĄDAŁA TAK ŹLE! (FOTO)

Na Snapchacie udostępniła filmy, które są relacją z treningu na siłowni. Towarzyszy jej starsza siostra Kourtney Kardasian. Ciężarna Khloe ubrana w szarą bluzę nie ukrywa już rosnącego ciążowego brzuszka. Na filmach przyszła mama wykonuje ćwiczenia na górną partię ciała. Napina bicepsy i tricepsy.

Fani są oburzeni zachowaniem Khloe. Według nich Kardashianka powinna już dawno zrezygnować z podnoszenia ciężarów. Co ciekawe to nie pierwszy raz, kiedy przyszła mama jest krytykowana za ćwiczenia w ciąży. Wcześniej odpowiedziała fanom na Twitterze, publikując link do strony o fit ciąży, w której specjaliści wypowiadają się na temat korzyści płynących z ćwiczeń w stanie błogosławionym.

ZOBACZ TEŻ: WOW! KHLOE KARDASHIAN POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK W ŚWIĄTECZNEJ STYLIZACJI!

Czy znowu doczekamy się odpowiedzi?

Co myślicie o ćwiczeniach w ciąży?