Wiele z was zauważyło, że Khloe Kardashian przeszła w ostatnim czasie dość dużą metamorfozę. Zmieniła się nie tylko jej fryzura, ale i rysy twarzy. Internauci spekulują operacje plastyczne, choć jej fani twierdzą, że to zasługa wizażysty, który wykonuje charakterystyczny dla rodu Kardashian-Jenner makijaż. W ubiegłym tygodniu opinia publiczna skupiła się na cudownie zwężonym nosie celebrytki. W tym tygodniu młoda matka tłumaczy się z powiększonych ust.

Przed premierą piętnastego sezonu programu „Z Kamerą U Kardashianów” celebrytka postanowiła odnieść się do plotek o wypełniaczach, które według internautów zostały wstrzyknięte w jej usta. W opublikowanym na Insta Stories poście poprosiła o życzliwość dla jej wzrostu masy ciała oraz powiększonych ust.

ZOBACZ TEŻ: KHLOE KARDASHIAN ZMIENIŁA KOLOR WŁOSÓW! TERAZ W OGÓLE NIE PRZYPOMINA SIEBIE!

Kardashianka twierdzi, że podczas ciąży z twarzą, a zwłaszcza z ustami, mogą dziać się dziwne rzeczy. Z tego powodu namawia ludzi, aby zachowywali się w stosunku do niej grzecznie i nie dokuczali jej z powodu wyglądu.

Przez cały sezon KUWTK byłam w ciąży. Niektóre kobiety mają wtedy „ciążowe usta”. Byłam jedną z nich, więc moje wargi wyglądają na bardzo masywne. Zaufajcie mi, wiem to i nienawidzę ich. Wiele dziwnych rzeczy dzieje się z twoim ciałem i twarzą w czasie ciąży. To jest poza naszą kontrolą. Większość ludzi nie jest filmowanych cały czas w czasie jej trwania, więc jeśli oglądasz show bądź wyrozumiały dla mojego rosnącego ciała i ust.– tłumaczy Khloe Kardashian.

ZOBACZ TEŻ: KHLOE KARDASHIAN POKAZUJE BRZUCH PO CIĄŻY. CHCIAŁABYŚ TAKI I BEZ CIĄŻY (FOTO)

Co wy na to?

Khloe Kardashian tłumaczy się z ciążowych ust! Internauci są zażenowani