Siostry Kardashian – ich twarze i siedzenia zdobią okładki magazynów, mają program w telewizji ze swoim nazwiskiem w tytule, goszczą na czerwonych dywanach i pokazach mody. A na pytanie – kim są siostry Kardashian? – trudno jest odpowiedzieć.

Najsłynniejsza z nich – Kim – zdobyła status amerykańskiej gwiazdki bardzo tradycyjną drogą – nagrała sex taśmę, zadawała się z Paris Hilton i pozowała do zdjęć stojąc tyłem eksponując sporych rozmiarów pupę. Teraz robi karierę w show biznesie – wydaje własne kalendarze, rozwija sklepy z odzieżą, udziela wywiadów dla prasy i występuje w Tańcu z gwiazdami.

Obecnie młodsza siostra Kim – Khloe – postanowiła zrobić użytek ze swojego krągłego siedzenia i pokazała je dla PETA. I chociaż sprawa jest jak najbardziej słuszna – dla zaprzestania kupowania naturalnych futer – to zdjęcie jest tak przerobione przez grafika, że trudno rozpoznać, kto się na nim prezentuje.

Panny Kardashian znane są nie tylko ze swoich sporych tyłeczków, ale i z odziedziczonej po ojcu ormiańskiej urody, czego na plakacie dla PETA zupełnie nie widać.

Jak Wam się podoba mocno przerobiona Khloe Kardashian?

 Khloe Kardashian też woli nago niż w futrze

Khloe Kardashian też woli nago niż w futrze