Zawsze miałyśmy wrażenie, że Khloe Kardashian jest tą najbardziej “przyziemną” siostrą z całego klanu. Ona jako jedyna dogadywała się z większością rodziny, chociaż jej życie prywatne nie opiewało w spektakularne sukcesy. Czasy jednak się zmieniły i Khloe postanowiła wyjść z cienia sióstr. Już 22 grudnia na rynek trafią kosmetyki sygnowane jej imieniem!

ZOBACZ TEŻ: KHLOE KARDASHIAN PRZESZŁA OPERACJĘ NOSA?! ODPOWIEDZIAŁA W ZASKAKUJĄCY SPOSÓB!

Wprawdzie nie będą to autorskie kosmetyki, bo gwiazda podpisała współpracę z marką kosmetyczną Becca, dostępną również w Polsce.

Marka podjęła współpracę zarówno z Khloe, jak i z jej najlepszą przyjaciółką Maliką Haqq. Forever Malika, bo pod taką nazwą można znaleźć przyjaciółkę Khloe, poza modelingiem, zajmuje się zawodowo aktorstwem i influencer marketingiem w sieci.

Wracając jednak do meritum, marka Becca reklamuje linię jako współpracę dwóch najlepszych przyjaciółek. W linii znajdą się 4 szminki “Love” w cenie 24 dolary za sztukę (nieco ponad 90 złotych), 2 kolory brązera oraz dwie paletki z rozświetlaczem, brązerem i dwoma różami. Wśród promowanych kosmetyków jest jeszcze puder rozświetlający w postaci literek i serduszek, zamknięty w okrągłym puzderku.

ZOBACZ TEŻ: Twarz Khloe wygląda jak MASKA. TO zdjęcie mówi wszystko

Cała kolekcja prezentuje się ciekawie, jednak… nie jest to nic, czego byśmy wcześniej nie widziały. Kolory szminek pokrywają się z tymi, które można znaleźć w świetnej pigmentacji w MAC Cosmetics czy u Anastasia Beverly Hills, a rozświetlacze niezmiennie przypominają nam te, które niedawno na rynek wypuściła marka Too Faced.

Myślicie, że będzie się na co skusić? Czy to zwyczajny marketing?