Khloe Kardashian przeszła niedawno ogromną metamorfozę. Celebrytka zdecydowała się na zmianę fryzury – mocno skróciła włosy i wybrała bardzo, jasny platynowy blond. Oprócz tego rozpoczęła także intensywne treningi i przeszła na dietę. Efekty jej pracy są zachwycające. Khloe jeszcze nigdy nie wyglądała tak świetnie.

Khloe Kardashian z córką. Promują gorący trend

Niestety mimo imponującej metamorfozy Khloe często musi mierzyć się z internetowym hejtem. Internauci zarzucają jej retusz każdego zdjęcia, które publikuje na swoim instagramowym profilu.

Oczywiście trudno jest zaprzeczyć temu, że wiele zdjęć całej rodziny Kardashian podlega korekcie, zanim trafi na ich konta w mediach społecznościowych, czego najlepszym przykładem jest pamiętna świąteczna kartka, na której widać sporą ingerencję grafika.

Khloe Kardashian znowu w ogniu krytyki. Internautki są oburzone tym zdjęciem!

Khloe Kardashian postanowiła skonfrontować się ze wszystkimi zarzutami, które pojawiają się pod jej adresem, dlatego też opublikowała zdjęcie w bikini, na którym pokazuje jak w rzeczywistości wygląda jej figura. A dowodem na to, że fotografia nie została poprawiona w Photoshopie jest filmik zamieszczony obok. Wystarczy przesunąć palcem w prawą stronę, by przekonać się, że wygląda tak samo w obu przypadkach.