To już drugi zapach stworzony przez legendarnego projektanta dla marki AVON. Nowa, energetyczna kompozycja AVON Life Colour to zapach dla osób, które szukają inspiracji i chcą cieszyć się każdą chwilą.

Zapach powstał we współpracy z mistrzami perfumiarstwa z domu Firmenich – to tam powstają zapachy AVON, a także perfumy najbardziej ekskluzywnych marek na świecie. AVON Life Colour to kompozycje stworzone dla młodych, energicznych i inspirujących osób, które wszędzie dostrzegają piękno i chcą czerpać z życia pełnymi garściami. Ich nuty uwalniają pozytywną energię, radość i kreatywność.

Główną nutą zapachów dla Niej i dla Niego jest magnolia – kwiat będący dla Kenzo Takady symbolem radości i przywołujący wspomnienia z Japonii. AVON Life Colour dla Niej to ciepła kompozycja soczystej i apetycznej gruszki, świeżej magnolii i urzekającej, lekko orzechowej nuty ryżu basmati. AVON Life Colour dla Niego to energetyzująca esencja z mate połączona z cytrusową świeżością magnolii i nutą wetiweru, który nadaje kompozycji charakter.

Nowe zapachy AVON Life Colour by Kenzo Takada są dostępne w Polsce od 16 listopada w katalogu 16/2018. Będzie je można zamówić u Konsultantek AVON lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez http://avon.io/ikatalog oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

Materiał promocyjny