Dla Kendall Jenner rok 2019 był rokiem pełnym metamorfoz. Modelka, która przez lata była wierna określonemu wizerunkowi, poddała się licznym eksperymentom, rezygnując z charakterystycznych dla siebie czarnych włosów.

Kendall Jenner została blondynką. To największa metamorfoza w jej życiu

Wielka zmiana Jenner na dobre rozpoczęła się podczas London Fashion Week, na którym zaprezentowała się w blond włosach, zgarniając tym samym tytuł metamorfozy roku. Jakiś czas później zdecydowała się powrócić do klasycznej czerni, jednak wkrótce potem ponownie rozpoczęła eksperymenty z wizerunkiem, decydując się na modne niegdyś ombre w brązowych kolorach.

Kendall Jenner przebrała się za Kylie Jenner. Genialna parodia

W jej ślady poszła nawet Kim Kardashian, a koloryści zaczęli przewidywać, że metamorfozy sławnych sióstr ożywią trend sprzed kilku sezonów. Tymczasem Kendall zdążyła ponownie przefarbować włosy, rozjaśniając je do jasnego, karmelowego brązu.

Koloryzacja dla brunetek: Caramel Drizzle. Wygląda cudownie!

Metamorfozą celebrytki pochwaliła się kolorystka Cassondra Kaeding, udostępniając w sieci krótkie video. Naturalny, subtelny brąz odświeżył wizerunek Jenner, wzbudzając prawdziwy zachwyt wśród jej fanek.

Pasuje jej?