Siostry z klanu Kardashian/Jenner nie byłyby sobą, gdyby nie próbowały na każdym kroku szokować i wprawiać w zdumienie swoich fanów. W większości przypadków są to dziwne wybory modowe czy bardzo nagłe zmiany w wyglądzie czy koloryzacji włosów. Wszyscy, którzy śledzą losy rodziny wiedzą, że najmniej radykalna ze wszystkich sióstr jest Kendall – tak samo jej wybory nigdy nie są aż tak szokujące. Mimo to, bardzo nas dziwi, że modelka rozważa ścięcie włosów w naprawdę niespodziewany sposób!

W wywiadzie dla E! Entertainment modelka przyznała, że krótkie włosy od dłuższego czasu chodziły jej po głowie. W jej pracy nieustannie jest zalewana naprawdę dużą ilością inspiracji i szybko zmieniających się trendów. Nic więc dziwnego, że czuje od czasu do czasu potrzebę sporej zmiany.

Myślę, że w niektórych miejscach powinnam mieć nawet ogoloną głowę. Nie mocno, ale tak, by było widać odcięcie.

style=”overflow:hidden;”>

ZOBACZ TEŻ: KENDALL JENNER ZNOWU SZALEJE Z PAZNOKCIAMI POTWIERDZAJĄC, ŻE TO BĘDZIE MODNE!

Modelka w wywiadzie wspomina też, że kilka lat temu nosiła krótkie włosy i dobrze wspomina ten okres. Chociaż nie było to charakterystyczne pixie, które ma Kris Jenner, włosy były praktycznie do połowy szyi. Kendall przyznaje też, że chętnie strzeliłaby sobie naprawdę krótkie, męskie włosy, ale boi się, że będzie zbyt podobna… do swojej mamy.

Kiedyś na planie zdjęciowym ktoś przyniósł mi krótką, czarną perukę. Przymierzyłam ją od razu i zamarłam. Wyglądałam jak mini Kris Jenner.

style=”overflow:hidden;”>

Myślicie, że Kendall faktycznie zdecyduje się na częściowe golenie głowy?