Zanim Kendall Jenner pojawiła się na oscarowym afterparty, odbyła krótką wycieczkę do szpitala. W trakcie przygotowań do imprezy przyjęła kroplówkę z witaminami, które zostały odrzucone przez jej organizm. Celebrytka natychmiast pojawiła się w Centrum Medycznymm w Beverly Hills, a lekarze udzielili jej natychmiastowej pomocy.

Taka sytuacja mogła wydarzyć się tylko w przypadku przyjmowania witamin w kroplówce. Ponieważ składniki odżywcze w kroplówce omijają układ trawienny i wędrują prosto do krwiobiegu, efekty są dużo szybsze.

ZOBACZ TEŻ: SPOSÓB KENDALL JENNER NA IDEALNA CERĘ? BANALNA MASECZKA NA TWARZ

Zwolennicy tej metody twierdzą, że kroplówki witaminowe dostarczają im natychmiastową dawkę energii, poprawiają odporność i kondycję skóry.

Pominięcie naturalnych narządów obronnych, takich jak wątroba to narażenie organizmu na wystąpienie reakcji alergicznych. Zwłaszcza jeśli składniki nie są dobrze regulowane lub monitorowane. Te rzadkie reakcje mogą wystąpić również wtedy, kiedy kroplówka zawiera szkodliwe dodatki, takie jak zioła lub zbyt wysoką dawkę składników odżywczych. Mogą pojawić się siniaki, infekcja lub nawet zapalenie żył.

ZOBACZ TEŻ: TAK WYGLĄDAŁABY KENDALL JENNER W LATACH 20.! NIESAMOWITA METAMORFOZA!

Chociaż nie jest jasne, dlaczego Kendall trafiła do szpitala po kroplówce, na szczęście odzyskała przytomność w samą porę. Prosto stamtąd udała się na czerwony dywan Vanity Fair.

Kendall Jenner przed imprezą Vanity Fair trafiła do szpitala!