Pogłoski o tym, że Kendall Jenner podobnie jak reszta jej sióstr uwielbia operacje plastyczne, krążą nie od dziś. Choć zawsze uchodziła za jedną z najbardziej naturalnych członkiń rodziny, tym razem nie ma żadnych wątpliwości. W przeszłości krytykowana za korektę nosa i policzków teraz musi pogodzić się z hejtem wymierzonym w stronę jej wielkich ust. Czy Jennerka chce upodobnić się do swojej siostry Kylie?

Celebrytka w przeszłości odniosła się do plotek o operacjach. Stwierdziła wtedy, że nie komentuje każdego nagłówka ze względu na starą zasadę, która głosi, iż to winny się tłumaczy.

ZOBACZ TEŻ: KEDNALL JENNER POKAZAŁA, CO STAŁO SIĘ Z JEJ TWARZĄ, GDY WYSTAWIŁA JĄ NA SŁOŃCE

Co prawda Jennerka jako modelka nie powinna majstrować przy twarzy, gdyż mogłoby to zaszkodzić jej karierze, jednak patrząc na zdjęcie, które kilka dni temu opublikowała na Instagramie, przestajemy mieć jakiekolwiek wątpliwości. Zwłaszcza że jej usta powiększyły się magicznie w oczach setek jej fanów.

Kendall wyjawiła niegdyś, że jej usta mogą wydawać się pełniejsze ze względu na specyficzny makijaż, który wykonuje. Czy jest tak i tym razem?

ZOBACZ TEŻ: CZY ŚWIAT OSZALAŁ?! KOBIETY OPERUJĄ SUTKI, ABY UPODOBNIĆ SIĘ DO KENDALL JENNER!

Sami oceńcie.

happy camper

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)