Kendall Jenner i Harry Styles od lat trzymali świat w niepewności. Para co prawda nigdy nie potwierdziła faktu, że rzeczywiście ponownie spotykają się w sensie romantycznym, ale Kris Jenner postanowiła wyjawić prawdę. Czy fanki piosenkarza mogą wreszcie odetchnąć z ulgą?

Kendall Jenner i Harry Styles znowu są parą?

Matka rodu Kardashian-Jenner pojawiła się w programie telewizyjnym The Ellen DeGeneres Show, aby porozmawiać o ostatniej serii reality show Keeping Up With The Kardashians i porządziła się tajemnicą miłosną swojej córki. Kris wzięła udział w grze „Never have my kids ever”. Wtedy z ust dziennikarki padło zdanie: „moje dzieci nie spotykają się z mężczyznami z boysbandu”. Wystarczyło tylko potwierdzić. Zgadniecie, co zrobiła mama Kendall? Zaprzeczyła i… potwierdziła, że chodzi o Kendall i Harry’ego. Żartobliwie przypomniała również o związkach jej córek z Tygą, Travisem Scottem i Kanye Westem.

Po opublikowaniu tych zdjęć rozpętała się prawdziwa burza. Kendall Jenner nie wytrzymała: „Ja też mam złe dni”

 

Harry i Kendall nigdy oficjalnie nie potwierdzili swojego związku, zatem dobrze jest ustalić fakty u samego źródła, czyli królową rodu celebrytów. Fani desperacko próbują dowiedzieć się, czy para jest razem, ale oni są nieugięci. Mimo że wciąż widywani są razem, twierdzą, że są tylko dobrymi przyjaciółmi.

Jak nasze sny zmieniły się w czasie pandemii? Naukowcy mają zaskakującą odpowiedź