Metamorfoza Kelly Osbourne szokuje wszystkich internautów. W komentarzach pod zdjęciami na jej profilu na Instagramie pojawiają się pytania kim jest ta dziewczyna? Odpowiedź jest prosta! Kelly Obsourne przeszła operację bariatryczną i zmieniła swoje nawyki żywieniowe. Dzięki temu teraz cieszy się smukłą sylwetką.

Dominika z „Hotelu Paradise” zachwyciła metamorfozą. „Moja sylwetka zmienia się w mgnieniu oka”

Kariera Kelly Osbourne

Kelly dorastała w cieniu sławnego ojca. Jego kariera sprawiała, że rodzina Osbourne’ów zawsze znajdowała się na świeczniku, a kontrowersyjny wizerunek muzyka budził zainteresowanie. Było ono na tyle silne, że powstał program całkowicie poświęcony rodzinie. Nosił tytuł „Rodzina Osbourne’ów”. Podczas jego emisji Kelly była nastolatką. Przez bardzo długi okres każdy jej ruch śledziły kamery oraz paparazzi. Nieoczekiwany rozgłos przyniósł ogromną ilość stresu, wkrótce pojawiło się uzależnienie od leków, alkoholu i narkotyków. Te wszystkie sytuacje doprowadziły Kelly do zaburzeń odżywiania i otyłości. Jednak postanowiła zawalczyć o siebie i swoje zdrowie. Metamorfoza Kelly Osbourne jest ogromna!

Ribbon blond, koloryzacja włosów, która robi furorę w salonach. Idealna na postpandemiczną metamorfozę

 

Metamorfoza Kelly Osbourne

Gwiazda postanowiła poddać się operacji żołądka i pilnować przepisanej diety. Efekty są zdumiewające – Kelly schudła już kilkadziesiąt kilogramów! Zmiana jest tak duża, że nawet część fanów nie dowierza, że to naprawdę ona! Jej profil na Instagramie obserwuje 2,3 miliona osób, więc nic dziwnego, że od po opublikowaniu tego zdjęcia pojawiła się lawina komentarzy. Fani są w dużym szoku, że gwieździe udało się tak bardzo schudnąć! Różnica jest naprawdę duża.

„Fantastycznie!”.

„Jaka piękna!”.

To tylko niektóre z mnóstwa komplementów. Kelly o swojej decyzji dotyczącej operacji wyraża się bardzo pochlebnie. Jest z tego dumna!

„Zrobiłam to i jestem z tego duma. Operacja zmienia tylko kształt żołądka. Jeśli nie ćwiczysz i nie przestrzegasz diety, przybierasz na wadze. Trzeba o tym pamiętać” – opowiedziała o całym procesie. W jednym z wywiadów przyznała, że zasady żywienia były proste. Po przebudzeniu piła kawę i pożywny warzywny lub owocowy koktajl. Po południu jadła kolejny posiłek. Dzięki operacji schudła w cztery miesiące aż 40 kg! Efekty są wspaniałe!