O Kelly Brook można bez żadnej ironii powiedzieć, że zrobiła karierę dzięki swojemu ciału. Była modelka wyznacza nowy kanon urody – kobiety zaokrąglonej tu gdzie trzeba i przy tym bardzo naturalnej.

Kelly wielokrotnie zdobywała tytuł najseksowniejszej i nie ma co się temu dziwić, wystarczy zobaczyć jej zdjęcia zrobione na plaży, np. to i to.

Co robi Brook, aby tak wyglądać? Okazuje się, że niewiele.

Kelly udzieliła wywiadu dla Red magazine, gdzie przyznała, że jej krągłości to zasługa natury, ona sama stara się jedynie nie przesadzać ze słodyczami, aby nie przytyć za bardzo.

–„Mam podobną figurę, jak wtedy, gdy byłam modelką i nie chciałabym być szczuplejsza. Piję herbatę z dwiema łyżeczkami cukru, do niczego się nie zmuszam, chociaż pamiętam, aby zadowolić się tylko kilkoma kęsami deseru. To jest moja recepta na utrzymanie wagi – kilka kęsów wystarcza, aby zadowolić moje podniebienie”.

Sesja zdjęciowa do sierpniowego numeru Red magazine została zrobiona na Barbadosie, a seksowna Kelly tym razem nie pochwaliła się swoją figurą.

Brook ubrana była w granatową suknię od Alberty Ferretti, piżamę Dolce&Gabbana, długą kreację od Christiana Diora i biustonosz Prady.

Jak Wam się podoba Kelly Brook w takim wydaniu?

 Kelly Brook: nie chcę być szczuplejsza

 Kelly Brook: nie chcę być szczuplejsza

 Kelly Brook: nie chcę być szczuplejsza

 Kelly Brook: nie chcę być szczuplejsza