Kate Middleton potrafi zaskakiwać. Zawsze, kiedy jej największe sekrety wychodzą na jaw, fani rodziny królewskiej są zachwyceni. Tak jest i tym razem. Ciężarna Kate Middleton zrobiła tatuaż.

Księżna wykonała tatuaż podczas imprezy otwierającej centrum artystyczne mieszczące się w opuszczonym budynku dawnej straży pożarnej w północno-wschodnich rejonach miasta. Wraz z księciem Williamem spędziła tam kilka godzin, rozmawiając z młodymi ludźmi oraz oglądając ich występy. Niegdyś zaniedbany zakątek Edwardian Sunderland przekształcono w nową dzielnicę artystyczną.

ZOBACZ TEŻ: SŁODKA TAJEMNICA KATE MIDDLETON UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE! PAMIĘTACIE JEJ BOBA?

Tatuaż wykonała jej 18-letnia Shajida Begum. Kate zdecydowała się na kwiecisty wzór na prawej dłoni, między kciukiem a palcem wskazującym. Kiedy dziewczynka skończyła wykonywać tatuaż z henny, Kate poprosiła ją o zestaw dla córki Charlotte.

Tatuowanie henną nie jest niczym nowym. Ta wielowiekowa sztuka jest tradycją w kulturze indyjskiej, czymś, co zwykle odbywa się w ramach ceremonii Mehndi. Dłonie i stopy ozdabiane są na hinduskie wesela i festiwale. Ten piękny zwyczaj zaczęto celebrować również poza kulturą indyjską.

ZOBACZ TEŻ: UWAGA! OTO NARZĘDZIE, KTÓRYM KATE MIDDLETON DBA O SWOJĄ NIESKAZITELNĄ CERĘ!

Biorąc pod uwagę moc efektu Kate i jej zdolność do kreowania trendów, nie będziemy zaskoczone, jeśli tatuaże z henny odrodzą się w formie sztuki we współczesnej popkulturze.

Kate Middleton zaskoczyła wszystkich i zrobiła tatuaż!