Książę William i Kate Middleton to dwie najbardziej znane osoby na świecie. Brytyjscy członkowie rodziny królewskiej pojawiają się na wielu imprezach publicznych, a fani oczekują nowych zdjęć i chcą brać udział w ich życiu. Niektórzy królewscy entuzjaści zauważyli, że księżna Cambridge była ostatnio bardzo nieobecna. To dość dziwne, biorąc pod uwagę, że para otrzymała wyższe role w instytucji.

Według eksperta królewskiego Andrew Lownie, ze względu na zaawansowany wiek, królowa Elżbieta wycofuje się z niektórych obowiązków. Z tego powodu William i Kate przejmują wiele jej zajęć. Najstarszy syn Elżbiety, książę Karol, ze względu na lżejszy harmonogram królowej, również jest teraz bardziej obciążony pracą. Oznacza to, że książę i księżna Cambridge przejmują stanowiska, które wcześniej nadzorowali Karol i jego żona Camilla.

Prawda na temat relacji Kate Middleton i Camilli Parker Bowles

Jednak ze względu na zauważalną nieobecność Kate fani nie mogą powstrzymać się od spekulacji, że może ona spodziewać się czwartego dziecka.

Kate Middleton wzięła udział w ślubie swojego brata

Yahoo donosi, że książę William oficjalnie wrócił do pracy. W okresie letnim miał wziąć sobie trochę wolnego, by spędzić czas z rodziną. Tymczasem Kate Middleton przez ponad dwa miesiące nie pojawiała się publicznie. Czy Kate się ukrywa, czy po prostu odpoczywa w domu z powodu możliwej ciąży? Prezenterka telewizyjna Natalie Barr ujawniła niedawno, że księżna Cambridge może unikać publicznych wystąpień, ponieważ choruje w domu, a jak wiadomo choroby zawsze doskwierały jej podczas ciąży.

Chociaż Kate nie była fotografowana od tygodni, wygląda na pogłoski ukrywaniu się, są mocno przesadzone. William i Kate zabrali na weekend trójkę swoich dzieci, księcia Jerzego, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa do Francji, aby wziąć udział w ślubie jej brata, Jamesa Middletona i Alizee Thevenet.
Chociaż ani William, ani Kate nie wypowiadali się na temat publicznej nieobecności księżnej Cambridge, być może po prostu wzięła ona zasłużony czas wolny od obowiązków. Tak czy inaczej, fani z pewnością będą szukać oznak ciąży podczas następnej wycieczki Kate.

Wygląda jak sobowtór młodziutkiej księżnej Diany. Ta TikTokerka robi prawdziwą furorę

Sonda

Kate Middleton

Czy Kate Middleton spodziewa się 4 dziecka?