W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd decyduje się na wyjazd do odległych, egzotycznych krajów. Wszystko przez to, że sytuacja z pandemią wciąż się pogarsza i coraz więcej osób czuje potrzebę ucieczki i schronienia się w innych, spokojniejszych miejscach. Wśród takich gwiazd znalazła się między innymi Katarzyna Cichopek, która święta Wielkanocne spędziła razem z rodziną na Dominikanie. Jednakże ten wyjazd spowodował niemałą burzę w internecie. Część osób uważa, że pandemia koronawirusa jest zbyt niebezpieczna i nie należy wyjeżdżać. Krytyka była na tyle silna, że aktorka postanowiła się wytłumaczyć ze swojej decyzji. Jak uargumentowała swój wyjazd?

Pandemia koronawirusa… prawie się nie wydarzyła. „Mogliśmy nigdy się o niej nie dowiedzieć”

Pandemia koronawirusa

Mimo napływających informacji o coraz trudniejszej sytuacji na świecie oraz wciąż rozwijającej się pandemii, coraz więcej osób decyduje się na podróże. W gronie tych osób znalazła się między innymi Katarzyna Cichopek. Jej świąteczny wyjazd na Dominikanę nie spodobał się fanom, którzy nie szczędzili krytycznych komentarzy. Większość z nich dotyczyła braku odpowiedzialności ze strony gwiazdy. Tego typu wypowiedzi było na tyle dużo, że sprawę postanowiła skomentować sama Katarzyna Cichopek.

„Uciekliśmy, potrzebowaliśmy tego bardzo, żeby naładować akumulatory – przestrzegając oczywiście wszelkich zasad sanitarnych, zgodnie z przepisami. Bo już piszecie mi, że jedni nie mogą, a inni mogą wyjeżdżać, że to nie fair. Wszyscy mogą, granice nie są zamknięte, ale trzeba być ostrożnym i wybierać takie kierunki, które też zapewnią bezpieczeństwo”.

Mila Jouravleva o tym, jak kostka lodu może pomóc w walce ze stresem wywołanym koronawirusem [wywiad]

Inne gwiazdy

Mimo próby wyjaśnienia sytuacji pod postem gwiazdy wciąż pojawia się mnóstwo niemiłych komentarzy. Katarzyna Cichopek nie jest jedyną gwiazdą, która postanowiła uciec przed pandemią. To samo zrobiły chociażby Małgorzata Socha czy Joanna Koroniewska. Pandemia koronawirusa wciąż stanowi dla nas zagrożenie. Co myślisz o podróżowaniu w tym trudnym dla nas wszystkich czasie?