W czasach ogólnonarodowej kwarantanny, kiedy wiele miejsc, które dotychczas odwiedzaliśmy regularnie jest dziś zamkniętych, trudno nie popaść w gorszy humor. Dlatego teraz jak nigdy wcześniej ważne są drobne przyjemności. Jak chociażby domowy trening na macie, ćwiczenie jogi lub relaks z dobrą książką. Kasia Cichopek znalazła swój sposób na to, by doładować się dobrą energią i przywitać z optymizmem wiosenne dni.

Dieta SIRT, z której korzysta Adele wciąż zyskuje na popularności. Co ją wyróżnia? Mamy przykładowe menu!

Kasia Cichopek – jak celebrytka dba o sylwetkę

Aktorka i tancerka udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazuje w jaki sposób spędza wolne chwile w domu. A przy okazji zadbała o swoją figurę i doładowała się nową energią.

Trening zrobiony. A jak u Was z formą? Chce Wam się ćwiczyć? Czy jeszcze budzicie się z zimowego snu? ­– zapytała swoich fanów.

Kasia ma na sobie komplet w kolorze delikatnego, pastelowego fioletu, który pochodzi ze sklepu OceansApart. Model o nazwie Coconut Set kosztuje 319 zł. Został uszyty z delikatnego, rozciągliwego materiału, który pięknie modeluje sylwetkę. Bezszwowy komplet idealnie sprawdzi się na trening również ten w domowych warunkach.

Przez home office masz problemy z kręgosłupem? Te ćwiczenia sprawdzą się świetnie!

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób chwaliło figurę aktorki.

Piękna figurka

Slicznie tak trzeba ćwiczyć cały rok. Wtedy jest forma 

Zjawiskowa

Cudna figura

Figura idealna

Domowe treningi to jeden z najskuteczniejszych sposobów na to, by nabrać nowej energii i zadbać o zdrowie i sprawność fizyczną. Szczególnie, że wiosenne, ciepłe dni nadejdą już niebawem.