Bez przesady można powiedzieć, że po urodzeniu dziecka Kasia Cichopek wygląda lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Dochodzenie do formy celebrytki śledziły zarówno plotkarskie media, jak i kobiety, które same znają ten problem – powrót do dawnej sylwetki po ciąży.

Cichopek postanowiła doradzić paniom – napisała książkę, a w planach ma coś jeszcze bardziej spektakularnego.

W październiku na rynku ukażą się Sexy mamuśki – poradnik napisany przez Cichopek. Znajdą się w nim porady dotyczące pozbywania się zbędnych kilogramów i ładnego wyglądu po ciąży – czytamy w artykule Agnieszki Niewińskiej i Jarosława Stróżyka Celebryta w lecie jest na diecie, na portalu rp.pl. Ale to nie wszystko. Kasia ma w planach poprowadzenie programu pod takim samym tytułem. Show będzie emitowane na antenie Polsat Cafe.

– To będzie rodzaj reality show. Kasia pomoże dojść do formy kobietom, które urodziły dziecko – mówi Marcin Hakiel, mąż i menedżer aktorki.

Hakiel tłumaczy, że w Polsce jest ogromne zainteresowanie tą tematyka, a w mediach i na półkach księgarń brakuje pozycji, które ułatwiałyby kobietom zmierzenie się z tą problematyką.

Zeberka jest ciekawa poziomu merytorycznego zarówno książki, jak i programu. Wiadomo przecież, że odchudzanie i dbanie o linię (zwłaszcza w okresie karmienia dziecka piersią) to bardzo śliski temat. Liczymy, że Cichopek podeszła do sprawy z właściwą dojrzałością i że w książce znajdziemy również porady fachowców.