Karolina Pisarek, która zyskała popularność dzięki programowi “Top Model” znalazła się w zestawieniu TC Candler 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata, które jest publikowane od 1990 roku. Polska modelka zajęła najwyższe miejsce w swojej karierze.

To już czwarty raz z rzędu, kiedy Karolina Pisarek znalazła się w tym prestiżowym rankingu sporządzonym przez niezależną organizację TC Candler.

Tę twarz znają wszyscy. Thylane Blondeau, czyli najpiękniejsza dziewczynka świata ma dziś 20 lat. Jak wygląda?

Karolina Pisarek jedną z najpiękniejszych twarzy świata

Ranking TC Candler 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata publikowany jest już od 32 lat. Krytycy przy swoich wyborach opierają się na sugestiach internautów z całego świata. To nie tylko plebiscyt popularności, ale również znalezienie ciekawych twarzy. W zestawieniu prócz gwiazd światowego formatu są także osoby na początku swojej kariery.

Karolina Pisarek jako jedyna Polka znalazła się w rankingu TC Candler. To już czwarty raz rzędu, kiedy polska modelka jest w tym prestiżowym zestawieniu. W 2018 roku była na 91. miejscu, w 2019 – 50., a w ostatniej edycji zajęła 40. lokatę. Teraz awansowała o 11 pozycji, zajmując najwyższe miejsce w karierze – 29.

„Kreatorka pozytywnych wibracji”. Polka najwyżej w historii

“To ogromne wyróżnienie znaleźć się na 29. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zaszczyt, że mogę reprezentować nasz kraj. Dziękuję wam za wsparcie. To dzięki wam mam siłę do działania. Sprawiacie, że moje życie jest jeszcze bardziej kolorowe! Rok 2021? Zdecydowanie jeden z najlepszych w moim życiu” – napisała na swoim Instagramie Karolina Pisarek.

Polka podziękowała fanom i cieszyła się z dobrego wejścia w 2022 rok. „Kreatorka pozytywnych wibracji” – takie hasło widniało pod zdjęciem 24-letniej modelki w rankingu TC Candler 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata.

Karolina Pisarek międzynarodową karierę zaczęła dzięki piątej edycji programu “Top Model”, po którym zyskała dużą popularność. Polka brała również udział w produkcji “Ameryka Express 2”. Jest także główną twarzą amerykańskiej marki Pantene. W swoim CV ma ogólnoświatową kampanię dla Sephory.