Gwiazdy coraz chętniej stawiają na naturalność, rezygnując z mocnego makijażu i farbowania włosów. Kolejną celebrytką, która postanowiła poddać się metamorfozie jest Karolina Gilon.

Prezenterka telewizyjna właśnie opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje swoim fanom swój nowy wizerunek. Karolina postanowiła wrócić do swojego naturalnego koloru włosów.

ZOBACZ TEŻ: NOWA FRYZURA KAROLINY SZOSTAK WPRAWIŁA W ZASKOCZENIE JEJ FANÓW. DUŻA ZMIANA?

Zmiany !!! Zmiany są super gdy chcemy w sobie coś poprawić każdy z nas ich czasem potrzebuje. Tylko nie należy szukać zbyt daleko.. nasza naturalna baza jest ekstra , wystarczy ja czasem troszkę … hmm.. poprawić ? Tym razem poszłam w stronę tego co dała mi natura .. czyli ciemny blond. I wiecie co ? Mimo , ze eksperymentowałam z moimi włosami już na milion sposobów to teraz czuje się najlepiej . Kolor zbliżony do moich naturalnych . Ciemny blond !! I taka naturalna akceptuje siebie najbardziej !! Jestem bardzo ciekawa czy Wam tez się spodobam w tej wersji !!

Internauci od razu skomentowali nowy wygląd celebrytki. Widać, że fanom Karoliny nowa koloryzacja, zbliżona do jej naturalnego koloru włosów, bardzo przypadła do gustu. Wiele osób chwaliło jej nowy wizerunek.

ZOBACZ TEŻ: DODA STAWIA NA NATURALNOŚĆ NIE TYLKO W MAKIJAŻU. OTO JEJ NAJNOWSZE WYZNANIE!

A Wam jak się podoba?