Nikt, kto śledzi życie i kariery sióstr Kardashian/ Jenner nie może nazwać ich z ręką na sercu w 100% naturalnymi. Niektóre z nich przyznały się już do operacji i poprawek plastycznych, inne zgodnie milczą w tym temacie. Wszyscy wiemy też, że córki Kris Jenner jak jeden mąż przerabiają swoje zdjęcia, zanim opublikują je w swoich social mediach. Dlatego tak bardzo dziwi, że najnowsze zdjęcie promujące 16. sezon ich reality show ma w sobie tyle błędów.

W związku z tym, że ostatnie dramaty tej rodziny zostały dość mocno rozwleczone przez media, fani (i anty fani) z niecierpliwością czekali na pierwszy odcinek nowego sezonu. Nie wiadomo, czy to kwestia pośpiechu, czy zwyczajnej nieuwagi, jednak fani bez mrugnięcia okiem dopatrzyli się aż 3 wielkich gaf w nowym zdjęciu promujących rodzinę Kardashian.

Na zdjęciu widać Kris Jenner w otoczeniu swoich 5 córek. Wszystkie są bardzo eleganckie, błyszczące i w najmodniejszym kolorze sezonu, czyli nude. Teoretycznie nie ma się do czego przyczepić… a jednak.

ZOBACZ TEŻ: INTERNAUCI ŚMIEJĄ SIĘ Z NIENATURALNEJ KIM, KTÓRA CORAZ BARDZIEJ PRZYPOMINA POSĄG

Fani zauważyli poprawki na Khloe, Kendall i Kourtney. Pierwsza z nich ma wyglądać jak “ucięta” do zdjęcia. Najczęściej pod postem pojawia się pytanie:

Co się stało z resztą ciała Khloe?

style=”overflow:hidden;”>

W sumie, jak się przyjrzymy dokładnie, nie wiadomo co się stało z nią od pasa w dół… Została przecięta? Następnie na warsztat wzięto Kendall, która wygląda jak wklejona w zdjęcie. Fani żartują sobie, że jej kariera modelki nie pozwoliła jej pojawić się na sesji razem z siostrami i z braku innym możliwości dodano jej sylwetkę do zdjęcia.

Bez echa nie przeszły też dziwne nogi Kourtney, które nagle mają… 6 palców w lewej stopie. Niektórzy zwrócili też uwagę na “zbyt chude udo Kim”.

ZOBACZ TEŻ: KOLEJNE WPADKI GRAFIKÓW: Modelki Victoria’s Secret nienormalnie odchudzone w Photoshopie!

Myślicie, że to kwestia modelek czy niekoniecznie udanej edycji?