Raper Kanye West udostępnił na Instagramie zrzut ekranu z filmu swojej ośmioletniej córki. Zrzut miał rzekomo zostać opublikowany za zgodą Kim Kardashian. Według opinii publicznej jesteśmy świadkami rozpoczynającej się wielkiego, długiego, onieśmielająco drogiego oraz oczywiście publicznego pojedynku. Mowa tu oczywiście o rozwodzie i walce o dzieci.

„Ponieważ to mój pierwszy rozwód, muszę wiedzieć co powinienem zrobić, żeby moja córka nie przebywała na TikToku bez mojej zgody”, napisał zrozpaczony gwiazdor. Kanye West wyraził dezaprobatę dla obecności swojego najstarszego dziecka w aplikacji społecznościowej, mówiąc, że nie życzy sobie, aby żadne z jego czwórki dzieci korzystało z TikToka.

Kim jest nowa dziewczyna Kanye Westa?

„Moje dzieci nie będą na TikToku bez mojej zgody” – powiedział w styczniowym wywiadzie. Dla porządku przypominamy, że w listopadzie 2021 Kim Kardashian i North uruchomiły wspólne konto, gdzie publikują filmy z dni spędzonych w SPA, czy relacji z dekorowania domu na święta.

Kanye West
North wpadła w tarapaty miesiąc później, kiedy rozpoczęła relację na żywo bez zgody rodziców. Okazało się, że wywołała niemały rodzinny skandal. W tej sprawie głos zabrał nawet jej nastoletni kuzyn.

Nowy tydzień – nowy film na Netflixie. Obejrzymy aż 73 produkcje w gwiazdorskiej obsadzie