Film Barbie ma iście gwiazdorską obsadę. Zagrają w nim między innymi Margot Robbie, Ryan Gosling, Dua Lipa, Nicola Coughlan, Helen Mirren, Emma Mackey, Kingsley Ben-Adir, Issa Rae, Michael Cera, Rhea Pearlman i inni. To filmowe spojrzenie na najpopularniejszą lalkę świata ma szansę zostać najpopularniejszym filmem roku 2023.

Margot Robbie ujawniła, która aktorka odrzuciła rolę Barbie

W nowym zwiastunie Barbie zaprasza Kena na „wystrzałową” imprezę. Na środku parkietu najwyraźniej przeżywa kryzys emocjonalny. Pyta inne lalki: „Czy kiedykolwiek myślałyście o śmierci?” Wyjaśnia, że w jej świecie dzieją się pewne „dziwne” rzeczy, takie jak zimne prysznice, spadanie z dachu, a jej odwiecznie wysokie obcasy zwiotczały. Udają się później do „prawdziwego świata”, aby odkryć „prawdę o wszechświecie”.

W pierwszym zwiastunie mogliśmy zobaczyć Margot Robbie we wspaniałej różowej sukience w kratkę, machającą do świata przypominającego Barbie, a także w godnym pozazdroszczenia kostiumie kąpielowym inspirowanymi latami 80. Trzeci zwiastun daje nam więcej wglądu w to, co Barbie i Ken robią w prawdziwym świecie.

Marianna Schreiber pokazała zdjęcia po operacji plastycznej. „Chcę poczuć się piękna”