Na Netflixie pojawi się film dokumentalny o ubezwłasnowolnieniu Britney Spears. Tuż po zapowiedzi głośnego filmu, platforma ujawniła zwiastun produkcji Britney vs Spears. Zwiastun zawiera nagranie z wstrząsającego świadectwa piosenkarki z 23 czerwca.

Film wyreżyserowała Erin Lee Carr. Skupi się on na kluczowych postaciach z życia piosenkarki. Informacja na temat filmu pojawia się kilka tygodni po tym, jak jej ojciec nieoczekiwanie po 13 latach zrezygnował z kurateli nad córką i złożył oficjalny wniosek w tej sprawie.

Britney Spears jest zaręczona! Powiedziała „tak” długoletniemu chłopakowi

Film dokumentalny o Britney Spears: premiera 28 września

Choć film powstaje już od ponad roku, produkcja dokumentu długo owiana była tajemnicą. Na platformie Netflix można zobaczyć go od 28 września. Na temat filmu dokumentalnego Netflixa wypowiedział się narzeczony piosenkarki Sam Asghari. Na instagramie opublikował oświadczenie:

Poprzednie dokumenty pozostawiły po sobie niesmak [sic]. Mam nadzieję, że ten będzie pełen szacunku. Nie winię CNN, BBC czy NETFLIX (…) za to, że je emitowały, ponieważ jako aktor też opowiadam historie innym ludziom. (…) Kwestionuję tylko producentów, którzy zrobili je „tylko po to, by rzucić światło” bez udziału lub zgody podmiotu.

Mamy nadzieję, że Netflix wziął pod uwagę doniesienia piosenkarki na temat obrzydliwych komentarzy medialnych i skupi się na prawdziwszych relacjach z jej życia oraz na tym, co na temat kurateli ojca ma do powiedzenia sama piosenkarka. To nie jedyny film dokumentalny na temat ikony muzyki pop. Niedawno ukazał się dokument „Controlling Britney Spears”, z którego widzowie dowiedzieli się między innymi o tym, że ojciec piosenkarki kontrolował nawet jej prywatne rozmowy.

Shullet to najmodniejsze cięcie tego sezonu. Daje fenomenalny efekt